top of page

Nasze usługi

Szeroki zakres usług na miarę Twoich potrzeb

Możliwości jakie mamy wyróżniają nas spośród innych firm ponieważ jako jedyni w regionie jesteśmy w branży pokryć dachowych od 2001r i nieustannie inwestujemy w rozwój.

Dostawca aluminium

Kompleksowe pokrycia dachowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo 4 rodzaje blachówek oraz 4 rodzajów blach trapezowych w różnych wysokościach i przekrojach.

W sprzedaży posiadamy również dachówki, systemy rynnowe, okna dachowe oraz wszystkie inne akcesoria niezbędne do kompleksowego wykonania dachu.

Usługi projektowe

Każdemu klientowi zapewniamy bezpłatny pomiar, kosztorys i fachowe doradztwo.

Wystarczy wybrać naszego doradcę techniczno-handlowego z dowolnego regionu Polski i wypełnić krótki formularz a nasz specjalista odezwie się w ciągu tego samego dnia.

obrobki-blacharskie-wykonczenia-dachu.jpg

Obróbki blacharskie

W swojej ofercie posiadamy również usługi cięcia i gięcia stali.

W naszym parku maszynowym znajduje się nowoczesna prasa krawędziowa GLADIATOR, która daje możliwości wyginania blach o długości do 4100 mm i grubości do 10 mm!

Kilka rodzajów stempli gnących i matryc pozwala na dowolność w modelowaniu kształtów.

Sterownik CNC wyposażony jest w program graficzny pozwalający rysować elementy, które mają być produkowane. To umożliwia szybką, automatyczną kalkulację kolejności gięć z wyświetleniem możliwej kolizji oraz dokładność i powtarzalność.

Chcąc zapewnić kompleksową obsługę oferujemy również usługę cięcia stali za pomocą GILOTYNY. Parametry tej maszyny pozwalają nam ciąć blachę o długości do 4000 mm.

Możliwości jakie mamy wyróżniają nas z pośród innych firm ponieważ jako jedyni w regionie jesteśmy w stanie wygiąć i dociąć stal o długości do 4m.

Profesjonalna obsługa posprzedażowa

My dbamy o wszystkich klientów od pierwszej rozmowy po wieloletnią obsługę posprzedażową. Służymy profesjonalna radą i serwisem gdyż wierzymy, że jest to fundament relacji z naszymi klientami.

bottom of page